Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


The Revenant – Diriliş Full izle

ust2
3.304
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
The Revenant – Diriliş Full izle

The Revenant izle
Uzun süre hafızanızdan çıkaramayacağınız film olacağından eminim. Film çok eski zamanlarda geçiyor. Henüz silah aletleri tam olarak gelişmemiş. İsveç kıyılarına uzanıyoruz. Soğuk bir kış dönemi yaşanmaktadır. Ormanlar ne kadar vahşi doğaya hitap etse de bazı insanlar geçimlerini avcılık yaparak sağlamaktadırlar. Bu isimlerden biri de Hugh Glass adında birisidir. Hugh çok zeki ve zeki bir adamdır. Şunu söylemekte fayda var. Film tamamen gerçek olaylara dayanmaktadır. Hugh büyük bir orman avına arkadaşları ile gidecektir. Ne kadar arkadaşları sayılır onlara as sonra karar vereceğiz. Hugh giderken oğlunu da yanına alır. Çok uzun bir yol kat ettikten sonra hiç beklenmedik bir olay çıkagelir. Hugh ormanda yalnız başına kafa dağıtmak ister. Bu yüzden arkadaşlarından biraz uzaklaşır. Bir anda Hugha bir ayı saldırır. Ayı ona çok büyük çapda zarar verir. Neredeyse alt kısmının tamamı parçalanmıştır. Parçalanmasından ziyade bu onu pasif duruma düşürecektir.

The Revenant izle

Diriliş Filminin Devamı
Hugha arkadaşları yardımcı olur. Yaralarını sarmadan kendisi için bir sedye yaparlar. Sedye üzerinde çok zorlu şartlar altında taşınır. Ama artık Hughu taşımak istemeyen arkadaşları çok sisni bir plan kurar. Planları da tutacaktır. Hughu canlı canlı gömerler. Tam gömdükleri sırada Hughun oglu gelir. Babasını öyle o durumda görünce hemen diğerlerine karşı koymak ister. Fakat gücü yetmez. Daha sonra Hughun oğlu acımasız şekilde öldürülür. Hemde babası Hughun gözleri önünde. Hugh daha gözlerini hayata yummamıştır. Hayatta tek varlığı olan oğlunu kaybetmiştir. Sürüne sürüne Hugh bir köye gelir. Köyde birisi ona yardım eder. Yaraları kısa zaman içerisinde iyileşir. Ve Hugh artık eskisinden daha güçlü ve azimlidir. Oğlunu öldüren soytarıları tek tek bulup öldürecekti. Ama önünde uzun bir yol vardır. Hemde bu yolda macera ve aksiyon hiç eksik olmayacaktır. Filmin oyuncuları Leonardo DiCaprio , Tom Hardy , Domhnall Gleeson , Will Poulter ve Lukas Haas gibi oyunculardan oluşmaktadır. Bu ismi söylemeden geçemeyiz. Kendisi akedemik ödüller almış Alejandro Gonzalez Inarritu’dır. Kendisi filmin yönetmeni olmaktadır. Hdfilmkabusu. Tüm kalbi ile iyi seyirler diler.

Diriliş izle

The Revenant izle, The Revenant hd izle, The Revenant türkçe dublaj izle, Diriliş 2016 izle, Diriliş 2016 türkçe dublaj izle ve birçok detay sitemizdedir.

Tür: 2016 Filmleri, Dram Filmler, İMDB En İyi Filmler, Macera Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2015

Yönetmen: Alejandro Gonzalez Inarritu

Oyuncular: Leonardo DiCaprio , Tom Hardy , Domhnall Gleeson , Will Poulter , Lukas Haas

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?