Thor 2 izle

Thor 2 izle

Thor 2 hd İzle

2013 – ABD yapımı Thor serisinin 2. devam filmi olan Thor Karanlık Dünya ile karşınızdayız. Serinin ilk filminin yönetmeni Kenneth Branagh bukez koltuğunu başarılı bir yönetmen olan Alan Taylor’a devrediyor. Filmin senaristleri Christopher Yost ,Christopher Markus ve Stephen McFeely. Thor Karanlık Dünyanın yapımcısı Demir Adam serisi ve Thor’un ilk filminden tanıdığımız Kevin Feige sanırım bu adam marvel dizilerinde yapımcılık yapmaya bayılıyor. Filmin yapımcı şirketleri ise marvel diyince olmazsa olmazlardan Marvel Films ve Walt Disney Pictures.

Bir önceki yazımız olan Son Şans 2015 Türkçe Dublaj Full izle başlıklı makalemizde son şans, son şans full izle ve son şans hd izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Thor 2 hd izle

2013 - ABD yapımı Thor serisinin 2. devam filmi olan Thor Karanlık Dünya ile karşınızdayız. Serinin ilk filminin yönetmeni Kenneth Branagh bukez koltuğunu başarılı bir yönetmen olan Alan Taylor'a devrediyor. Filmin senaristleri Christopher Yost ,Christopher Markus ve Stephen McFeely. Thor Karanlık Dünyanın yapımcısı Demir Adam serisi ve Thor'un ilk filminden tanıdığımız Kevin Feige sanırım bu adam marvel dizilerinde yapımcılık yapmaya bayılıyor. Filmin yapımcı şirketleri ise marvel diyince olmazsa olmazlardan Marvel Films ve Walt Disney Pictures.

Thor 2 izle

Thor karakterini canlandıran ise serinin ilk filminden tanıdığımız Chris Hemsworth , Jane Foster rolünü canlandıran Natalie Portman , tanrı Loki'yi canlandıran Tom Hiddleston , Heimdall'ı canlandıran Idris Elba , Darcy rolünü canlandıran 2 Broke Girl's den tanıdığımız Kat Dennings. Ve geriye kalanlar ise Thor serisinin ilk filmden tanıdığımız aynı yüzler. Thor Karanlık Dünya'nın konusu bu sefer biraz farklı gibi gözüküyor. Asgard'ın önde gelen tanrısı olan Thor bu filmde Antik Dark Elves ile savaşacak. Fakat bu savaş dünyaya sıçrayacak ve gezegenimiz çok fazla hasar görecek. Thor bu filmde düşmanlarını yenmesi için bir çok şeyini feda etmek zorunda kalacak. İyi seyirler. Filmi sitemizde 720p ve 1080p film izle kalitesi ile siz değerli izleyici kitlelerimize aktarmaktayız. En yeni ve en kaliteli eserleri daim olarak adresimizde 720p film izle kalitesi ile izleyebilirsiniz. Filmi adresimizde Thor 2 izle harfleri ile aratarak hd bir şekilde izleyebilirsiniz. Film hakkındaki düşünce ve fikirlerinizi yorum yaparak belirtmeyi unutmayınız.
Yorumlar (0)

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yap