Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1 Full izle

ust2
1.586
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1 Full izle

Şimdi sizlere çok güzel bir film olan bu filmi sunuyoruz. Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1 adında bu filmin süresi ise yüz on dokuz dakikalık bir bir bilim-kurgu ve aksiyon dolu sahnelere atıyoruz. Filmin mart ayında vizyona girmesiyle beraber evlerin boşalması bekleniyor. Çünkü herkes filmi izlemek için sinemalara akın edecek. O nedenle film ülkemize çok iyi bir kazanç getirecektir. Filmin konusundan kısaca bahsedecek olursak. Filmde bir kadın ve erkek vardır. Bu kadın ve erkek birbirlerini çok seviyormuş gibi görünse de sadece kadın erkeği sevmektedir. Ama adam onu sevmese de onu seviyormuş gibi yapmaktadır. Onun için kadın onla evlenmeyi ister.

Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1 izle

Bunu erkeğe söyleyince adam onla beraber yapacakları olan bir kaç kişiyi halletme işini yapmak amacıyla evlenir ama o kadının o iş için evlendiğinden haberi yoktur. Daha sonra bir kaç yıl geçer. Evlendiklerinden sonra üçüncü yıl olsa bile daha çocuk yapmazlar çünkü onların halletmesi gereken bir iş vardır. Onu halletmek için bir kaç kişi ve evli çift bir kayalıklara halatları bağlarlar ve oranın altında kalan kişilerin yerine kendilerini hepsi aynı anda salmaya başlar. Aşağıya indiklerinde o adamın olduğu bölge gözden kaybolur. Çünkü dış kalkanlarında çok özel yapılar vardır. Daha sonra o adamların bulunduğu bölümün ilerlediğini fark ederler. Onu yakalamak için hepsi son hız koşarak yakalamaya çalışırlar. Daha sonra da onun peşinden koşarken birden karşılarında bir delik açılık ve hepsi oraya girer. Girdikleri gibi dışarı çıkması kolay olmayacaktır.

Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1 izle

Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1 full izle Çünkü o adam öyle bir tasarım yapmış ki kimsenin aklına gelmeyen bir projeye imza atmıştır. O adamları girdiği yerde milyonlarca askerin ve yüzlerce uçan yaratıkların onlara doğru tutmuş olduğu silahların karşısında kalınca hepsi birbirlerine bakar ve karşıdan ellerindeki silahları bırakılması hakkında ses gelir ve onlar bir kaç dakika birbirlerine baktıktan sonra yere koyarlar. Onları uçan cisimler alırlar ve kendi tesislerine götürdüklerinde o adamlar nereye geldiklerini bilmedikleri için artık ölümün kıyısında cirit attıklarının farkına varırlar. Daha sonra bir hapishane kenarından geçerken yanlarında gördükleri yüzlerce Amerikanlıların oraya nasıl geldiğini anlamazlar. Ve hapishanenin önünden geçmeye devam ederken onlara sorar ve onlarda o kişinin peşine düştüklerini söylerler ve onların çok büyük hata yaptığını söyleyen bu kişiler oradan rahatlıkla kurtulacaklar. Onların içine sızmış olan bir adam içeriye tıkanan bu kişileri kolay bir şekilde çıkaracak.

Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1 izle

İçerideki Amerikan isimler ise hepsi beraber toplanınca milyonlarca kadar kişi ettiği için hepsi beraber bulundukları bölgeyi dağıtmak için hazırlanmaktadırlar. Filmin konusundan bahsetmek bu kadar yeterli olacaktı. Filmin yönetmenlik koltuğunda Robert Schwentke gibi bir isim oturmaktadır. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Naomi Watts , Shailene Woodley , Maggie Q , Theo James , Jeff Daniels gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Filmin en çok değer kazanacak olan isimler ise senaryosunu yazan kişilerdir. Senaryoyu hazırlayan kişiler ise Akiva Goldsman , Stephen Chbosky , Brian Duffield , Bill Collage , Adam Cooper gibi bir çok ünlü aktör yazar listesinden oluşmaktadır. Filmi izlemeyenlerin hayatlarının yanlışlarını yaptığını söylemek mümkündür. Yorumsuz geçmeyelim. Hd film izle menin keyfini sunan alemde tek site Hdfilmkabusu.Com ve ailesi şimdiden herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2016 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu, Romantik Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Robert Schwentke

Oyuncular: Naomi Watts , Shailene Woodley , Maggie Q , Theo James , Jeff Daniels

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1 Full izle” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. dilşat - 1 sene önce demiş ki:

    efso film

  2. Sıla - 10 ay önce demiş ki:

    Efsane film