Sitemizde şuan toplam 543 film bulunmaktadır.


Warcraft Full izle

ust2
6.202
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Warcraft Full izle

Bir kent vardır. Bu kentte çok kişi yaşamaktadır. Warcraft Full izle Onun için kent baya bir gelişmiş teknolojiye sahiptir. Çünkü o kentte çok sayıda olağan üstü güce sahip olan kişiler vardır. O kişilerin ölümden başka her şeye bulmuş olduğu çözüm vardır. Zaten olağan üstü güçlerinden biride budur. Kentte olağan üstü güçlere sahip olan kişilerin güçlerini almak için oraya doğru yola çıkan bir kaç yüz istilacı gelene kadar çok sayıda yeri yıkıp kavurmuştur. Onun için bu kentin giriş bölümünde kent denilecek bir şey koymamışlardır. Oraya gelen istilacılar ilk olarak kentteki olağan üstü güçlere sahip olan kişiler ile buluşurlar. Daha sonra onlara bu kentte haklarının olduğunu söylerler ve olağan üstü güçlere sahip olan kent üyeleri onlara hakkını vermek istemeyince oraya gelen istilacılar kenti yıkacaklarını söylerler. Olağan üstü güçlere sahip olan kişiler ise sizlerin bizlerle savaşması pek doğru olmaz.

Warcraft izle

Warcraft izle
Çünkü bu kent hepimizin der ve bizlere gelecek saldırılar altında sırt sırta verip gelecek darbelere karşı dim dik ayakta durmalıyız der ve bu teklifi kabul eden istilacılar hemen adam toplamak için bir yere doğru kendilerinin güçleri ile yapmış oldukları atlar ile yola koyulurlar. Daha sonra olağan üstü güçlere sahip olan kent üyeleri o istilacılara bu gittiğimiz yerdeki kişilere nasıl güveniriz der ve o istilacı başkanı onlar benim için canları pahasına mücadele edecektir der ve oraya doğru çok yaklaştıklarında gördükleri şey olan oranın yıkılmış ve oralarda çok sayıda kişinin olduğunu görürler. Daha sonra baktıklarında istilacılar için canını verecek yaratıkları öldüren canavarların orada olduğunu görürler ve oraya kendi aralarında anlaşma yapıp bir hareket ile hücum yaparlar. Hücum sırasında karşı taraf birden binlerce kişiyi dönüşür ve istilacılar ile olağan üstü güçlere sahip olan kişiler iksiri çıkaramadan savaş başladığı için orası karışır. Daha sonra o istilacıların başkanı olarak bilinen Jimy orada yani karşı takımda bir kadın savaşçı görür ve ona doğru koşarak dan bilerek den vuruyormuş gibi yapsa da aslında vurmamakta dır.

Warcraft izle

Çünkü o kadından holanan Jimy o kadına bir şey olmasını istememektedir. Tam o sırada jimyin karşısındaki o kadın ona çok iyi bir yumruk yapıştırır ve Jimynin yere çakılmasına neden olur. Daha sonra Jimynin adamları Jimyi öyle görünce hemen o kadını öldürme çabasına girerler ve öldüren o adamlar patronu tarafından çok ağır şartlar altında ceza görecektir. Filmi bu kadar anlatmak yeterli olacaktır. Filmin dış kollarındaki isimlerin gerçek yüzlerine bakacak olursak. Duncan Jones gibi bir yönetmenin bir çok filmde yönetmenlik yaptığı gibi bu filmde de yönetmenlik yaptığını görüyoruz. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Travis Fimmel , Robert Kazinsky , Paula Patton , Ben Foster ve Toby Kebbell gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Filmin senaryocusu olan Duncan Jones ve Charles Leavitt çok sayıda filmde ikisi yer almıştır. Filmin yapımcılığını ise Charles Roven ve Jon Jashni gibi iki tane ünlü aktör yapmıştır. Filmin iki bin on altı yılının yani bu yılın Haziran ayında vizyona girmesi bekleniyor ve filmin gerçekten çok izleneceği filmin fragmanının izlenmesinden anlaşılmaktadır. Yorumsuz Geçmeyelim. Hdfilmkabusu.Com herkese iyi seyirler diler.

Tür: 2016 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Duncan Jones

Oyuncular: Travis Fimmel , Robert Kazinsky , Paula Patton , Ben Foster , Toby Kebbell

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Warcraft Full izle” filminde 11 Yorum bulunuyor.
 1. deniz - 12 ay önce demiş ki:

  son dönemlerin en iyi filmi

 2. önder - 12 ay önce demiş ki:

  güzel film teşekkürler

 3. muhittin - 12 ay önce demiş ki:

  bir abiniz olarak tavsiyemdir

 4. User - 12 ay önce demiş ki:

  türkçe dublaj mı ki?

 5. fatih - 12 ay önce demiş ki:

  güzel bir film

 6. ilhan - 12 ay önce demiş ki:

  izleyelim bakalim

 7. ethem - 12 ay önce demiş ki:

  iyi film warcraft

 8. ahmet - 12 ay önce demiş ki:

  on numara baskan

 9. msmdas - 12 ay önce demiş ki:

  güzel bir site bundan sonra buralardayım

 10. asds - 12 ay önce demiş ki:

  on numara film

 11. sadas - 12 ay önce demiş ki:

  bu filmi dört gözle arıyordum sonunda burada buldum