Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


Yarım 2016 Full HD izle

ust2
10.298
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Yarım 2016 Full HD izle

Fidan adında on beş yaşında güzel ve genç bir kız vardır. Bu kız olan Fidan aslında okulda olması gerekirken maddi durum yetmezliğinden dolayı artık bir çobanlık yapmaktadır. Akşama kadar kız haliyle hayvanlarla uğraşan Fidanın çilesi sizlere çok büyük gelse de o bu durumdan hiç rahatsız değildir. Yarım izle Babası ve iki kardeşi ile yokluk içinde Doğuda bir dağ evinde yokluk içinde yaşayan bir ailedir. Annesi yoktur. Çünkü annesi erken yaşta kalp krizinden vefat etmiş ve bundan tam on iki yıl önce ölmüştür. Yani fidan şimdi on beş yaşında eksi on iki yaptığımızda Fidan o annesinin öldüğünde üç yaşındaymış. Fidanın babası kızının yokluk içinde yaşamaya devam etmesine göz yumamaz ve o kızına gelen tanımadığı talibine evlensin diye verir. Kızını vermesine verir ama içi pek rahat değildir. Para karşılığında kızını satan adam çok büyük bir baskı altında kalmıştır.

Yarım izle

Ama bir yandan da kızının kendi evinde yaşadığı kadar hiç bir yerde kötü yaşamaya rastlayamaz iye düşünen baba aslında bu hayattan tam dersini alacaktır. Çünkü kızı daha çok para ile büyümüş olsa da daha çok sıkıntıları meydana gelecektir. Baba daha damadı görmemiştir. Çünkü kızı istemeye geldiklerinde damat çok işi olduğundan kızın olduğu evi dahi görmemiştir. Yarım filmi izle Onun için daha evlendiği kızın babasını bilmediği zaman neler olduğunu kendisi de şaşıracaktır. Fidan evlendikten önce veya sonra ilk kez bir araç ile çok uzun bir yola koyulur. Gittikleri yol ise evlenecek olduğu adamın olduğu mekana gitmektedir. Evleneceği adamı gören kız çok büyük bir telaş içine girer. Çünkü evleneceği çocuk olan Salih in kendine göre olan fiziksel zeka geriliği vardır. Bu zeka geriliği daha doğduktan bir kaç ay sonra anlaşılmış yani doğuştan gelen bir hastalıktır. Fizik en yaşı çok büyük olsa da aslında normalde Fidandan küçüktür. Filmin konusundan bu kadar bahsetmek yeterli olacaktır.

Yarım izle

Çünkü filmi izlerken sıkıcı bir filmi bizlere iyi bir film olarak diye düşünerek çok büyük bir hata yapmış olacaksınız. Filmin dış kollarındaki isimlerin gerçek yüzlerine bakacak olursak. Çağıl Nurhak Aydoğdu Kılıç gibi ünlü bir Türk isim oturmaktadır. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Gözde Okur , Ahmet Kaynak , Serhat Yiğit , Hülya Böcekli , Mehmet Ünal gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Filmin senaryosunu hazırlayan kişiler ise Özge Aras , Çağıl Nurhak Aydoğdu Kılıç gibi iki tane ünlü aktörden oluşmaktadır. Filmin yapımcılığında en çok emeği geçenler ise Çağıl Nurhak Aydoğdu Kılıç yönetmenidir. Filmin iki bin on altı yılının Mayıs ayında vizyona girerek tüm reytingleri üstüne çekmesi bekleniyor. Yorum atmadan geçmeyelim. Filmi ve facebook sayfamızı beğenerek bizlere destek olmuş olursunuz. Sizler bizlere destek olmaya devam ettikçe bizlerde sizlere daha güzel ve eğlenceli filmler atmaya devam edeceğiz. Hdfilmkabusu.Com şimdiden herkese canı gönülden teşekkürlerini iletir ve herkese iyi seyirler diler.

Tür: 2015 Filmleri, Dram Filmler, Yerli Filmler

Yapım: 2015

Yönetmen: Çağıl Nurhak Aydoğdu Kılıç

Oyuncular: Gözde Okur , Ahmet Kaynak , Serhat Yiğit , Hülya Böcekli , Mehmet ünal

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Yarım 2016 Full HD izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. Nur - 1 sene önce demiş ki:

    Merak ettiğim bir filmdi