Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


Yitik Kuşlar Full izle

ust2
5.404
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Yitik Kuşlar Full izle

Yitik Kuşlar şu anki zamanımızdan tam yüz bir yıl öncesi geçen süre zarfına dönüyoruz. Yitik Kuşlar full izle yani filmin geçmiş olduğu yıl bin dokuz yüz on beş yılı ve sonrasıdır. Şimdi isterseniz filmin içeriği hakkında biraz konuşalım. Filmde bir köy vardır. Ama bu köy öyle çok hayvanların olduğu bir köy değildir. Ermeni köyü olduğu için ve ermeniler hayvancılık ile pek uğraşmadığı için hayvansız bir köydür. Yitik Kuşlar Maryam ve Bedo adındaki iki kardeş köyde doğma büyümedir. Bu yüzden köyün içini dışını avuçları gibi bilmektedirler. Aynı anne babadan olsalar da babaları şu anda hayatta değildir. Ama ellerinde tek bir anneleri kalan bu gençler annesine pek sıkıntıya sokmamak için fazla üstün gitmemekteler.

Yitik Kuşlar izle

Yalnız annesinin istemediği şey olan bu iki çocuğun köyün diğer ucundaki kuş yuvalarının olduğu bölüme gitmemeleridir. Ama o çocuklar bu konuda annelerine karşı biraz kırıcı olabilirler. Çocukların ikisi bir gün anlaşarak evden kaçarlar ve o kuşları ziyarete giderler. Yitik Kuşlar tek parça izle Buraya geldikleri için annesi o çocukları dövecektir. Çocuklar yedikleri dayakları kuşların yüzünden yediğini düşünmez. Çünkü her zaman yiyecekleri dayağı bile bile evden kaçmaktadırlar. Bir gün yine evden kaçan bu çocuklar oraya gittiklerinde şoke olurlar. Çünkü orada karşıları güvercin siz bir yuva çıkınca çocukların gözleri dolsa da ağlamayı ikinci plan olarak düşünürler. Oradan köye dönen bu iki üzgün genç kardeşler köyde de kişilerin kalmadığını görür ve köyün tamamen bir hayalet köy gibi göründüğünü düşünürler.

Yitik Kuşlar izle

Köylü halkının nerede olduğunu bilmeyen bu iki genç biraz korku içine girerler. Bakalım köylü halkı nerede hep beraber filmi izleyerek anlayabiliriz. Filmi bu kadar anlatmak yeterli yeterlidir. Çünkü filmin tadı kaçacak ve sıkıcı bir hal alacaktır. Ela Alyamaç ve Aren Perdeci gibi iki tane ünlü Türk yönetmen oturmaktadır. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Dila Uluca , Arto Arsenyan , Heros Agopyan , Ahmet Uz ve Takuhi Bahar gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Yitik Kuşlar filmin ilk olarak Hatay da sinemalar ile buluşmasının ardından tüm Türkiye de vizyona girmesi bekleniyor. Yerli filmler arasında iyi bir dereceye girecek olan bu filmi kaçırmamanızı öneririm. Bu filmin türü ise Dram ikinci planda olsa da birinci planda tarih tutulmuştur. Yorum atmadan geçmeyelim. Filmi ve facebook sayfamızı beğenerek bizlere destek olmuş olacaksınız. Hfilmkabusu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2015 Filmleri, Dram Filmler, Genel, Yerli Filmler

Yapım: 2015

Yönetmen: Ela Alyamaç, Aren Perdeci

Oyuncular: Dila Uluca , Arto Arsenyan , Heros Agopyan , Ahmet Uz , Takuhi Bahar

Etiketler: , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Yitik Kuşlar Full izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. fatih - 1 sene önce demiş ki:

    çok etkileyici