Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


Yok Artık Full izle

ust2
2.303
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Yok Artık Full izle

Yok artık izle Sizlere çok güzel olan Yok artık adlı filmi sunuyoruz. Filmin ilk özelliği olan komedi tarzında olmasıdır. Film neden komedi tarzı olduğunu hemen hemen hepiniz tahmin etmişsinizdir. Yinede biz niye komedi tarzı olduğunu açıklayalım. Çünkü film yerli film olarak kayıtlara geçmiştir. Filmin vizyona geçtiğimiz aylarda girmiş olmasına rağmen çok kişi filmi ilk başlarında kötü olduğunu düşündü ama taki filmi izleyene kadar bu düşünde devam etti. Peki filmi izledikten sonra ne değişti diye düşünürseniz. Filmi içeriği o kadar güzel hazırlanmış ki insanlar ilk 15 dakikadan sonra filmi bağlanmaya başlıyor. Filmi izlememek için elinizde bir bahane olmaması sizin için gerçekten çok iyi olur. Çünkü bir bahane olunca izlesenizde anlamayacaksınız. Filmin içeriği olan konusundan kısaca bahsedecek olursak.

Yok Artık Full HD izle

Yok Artık izle

Filmde Fikter adında birisi vardır. Fikret iyi görünen birisi olsa da aslında gerçekte pek de göründüğü gibi tavır sergilemeyen birisidir. Fikret yapmayı tek sevdiği iş olan taksicilik ile uğraşmaktadır. Fikter istanbul trafiğine sabah giriş yapınca akşam zar zor çıkmayı başaran birisidir. Filmin Fikret üstünden devam edeceğini düşünürseniz yanlış yaparsınız. Neyse konumuza dönelim. Fikret istanbulun aralarında gezerken karşısına çıkan bir çok soruna karşı yok artık deyip durmaktadır. Fikret ehliyet alacak olan bir kadını arabasına alır ve tanışırlar. Ehlyet alacak kişi Asuman adında bir kızdır. Asuman taksiciden bilgiler alırken araç kırmızı ışıkta durur ve içeriye birden iki kişi biner. Asumanı rehin alan bu kişiler taksiciden ne yapacağını bilmezler.

Yok Artık izle

Yok Artık izle

Filmin konusunu bu kadar anlatman bence yeterlidir. Çünkü fazla anlatınca da size ne olacağı hakkında bilgiler geliyor ve sıkıcı bir film olduğunu düşüneceksiniz. Filmin yönetmenlik koltuğunda Caner Özyurtlu gibi güzel ve iyi bir insan oturmaktadır. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Demet Evgar , Serkan Keskin , Murat Akkoyunlu , Ceren Moray , Şebnem Bozoklu gibi bir çok ünlü aktör türk listesinden oluşmuştur. Filmin yazarlarına çok büyük bir pay düştüğü için o güzel insanları unutmadık. Filmin senaryosunu çizip biçenler ise tek bir isim olan Serkan Altuniğne gibi çok iyi bir insana sahiptir. Filmin almış olduğu imdb puanı 4,2 gibi normal denilecek bir değer olsa da sinemalar değerlendirmesi 5,3 gibi daha güzel olan bir değeri göstermektedir. Yorum atmadan geçmeyelim. Filmi ve facebook sayfamızı beğenerek bizlere destek olmuş olursunuz. Hdfilmkabusu.com şimdiden herkese gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2015 Filmleri, Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2015

IMDB Puanı: 4,4

Yönetmen: Caner Özyurtlu

Oyuncular: Demet Evgar , Serkan Keskin , Murat Akkoyunlu , Ceren Moray , Şebnem Bozoklu

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?