Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


Yola Geldik Full izle

ust2
6.160
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Yola Geldik Full izle

Bir arkadaş grubu vardır. Bu arkadaşlar çok sevmiş oldukları kız arkadaşları ile çok iyi bir gün geçirmek için bir restoranda buluşurlar. Filmin ismi bu arada Yola Geldik izle dir.Daha sonra o kızların hepsi aynı anda sevgililerine ayrılmak istediklerini söyleyince erkekler onların hepsinin aynı şakayı yaptığını düşünseler de aslında o kızların hiç bir şaka maksadı yoktur. Erkekler kamera şakası sandığı için kızlara kameranın nerede olduğunu sorunca kızlar orayı terk edip giderler ve erkekler orada yıkılırlar. Erkeklere en çok koyan şey ise masada her şeyden yiyerek oraya para bırakmadan terk edip gitmelerinden dolayı erkekler çok büyük miktarda bir para öderler. Daha sonra o kızlara kendilerinin ne hata yaptığı hakkında mesaj atarlar. Mesaj atmalarının sebebi erkeklerin telefonunu açmadığında erkeklerin kızdıklarını bildikleri için kızlar onlara neden açmadığını bir şekilde anlatamaz.

Yola Geldik izle

Çünkü erkekler o kadar kızgındır onun için erkekler onların bulunduğu mekanın olduğu yeri anlatmak için bir mesaj atar. Mesaja karşılık vermeden oraya gelen erkekler o kızlardan bir özür diler. Yola Geldik tek parça izle Erkeklerin özrünü kabul etmeyen bu kızlar çok iyi bir romantik şekilde istedikleri olayın gerçekleşmesini istemişler. Ama erkekler baktıklarında kızların hiç bir olumlu yönü olmadığı için erkekler o kızların peşini bırakır. Daha sonra o erkekler bilerek den başka kızlarla o eski kız arkadaşlarının gözleri önüne çıkarlar ve kızlar onları kıskanınca sevgililerinin yanında bulunan kızlarla saç baş girişince erkekler sevgilileri adına onlardan özür diler. Daha sonra ise erkekler onlarla pek muhat tap olmayınca kızlar gerçekten sevilmediklerini hisseder. Erkekler kızların kendini affetdirebilmesi için çok iyi şeyler yaptığı için erkekler kızların yola geldiğini düşünecekler.

Yola Geldik izle

Yola Geldik
Filmin konusundan bu kadar bahsetmek yeterli olacaktır. Filmin konusunu anlatmaya devam ettikçe tadı kaçtığı için sizlere sıkıcı bir film olarak gelecektir. Haydar Işık gibi bir kişinin filmin yönetmenlik koltuğunda oturduğunu söylüyoruz. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Meral Kaplan , Serhat Özcan , Serkan Şengül , Orhan Aydın , Ferdi Kurtuldu gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Filmin türü ise çok komik olan komedi türündedir. Film iki bin on altı yılının Nisan ayında viyona girmesi ile bir çok filmin reytinglerini kendi üstüne çekmesi beklenen bir filmdir. Onun için bence filmin çok iyi bir şekilde izlenmesini sağlamak için filmi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Yorumsuz geçmeyelim. Hdfilmkabusu.Com ve ailesi şimdiden herkese iyi seyirler diler.

Tür: 2016 Filmleri, Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Haydar Işık

Oyuncular: Meral Kaplan , Serhat Özcan , Serkan Şengül , Orhan Aydın , Ferdi Kurtuldu

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Yola Geldik Full izle” filminde 3 Yorum bulunuyor.
  1. hlm - 1 sene önce demiş ki:

    güzel

  2. ED - 1 sene önce demiş ki:

    SÜPPER

  3. mahmut - 1 sene önce demiş ki:

    yola geldik izle filmi on numara yirmi yıldız 🙂